Odesílání...

O projektu

Představujeme nově vzniklý projekt o dvou bytových domech, které vyrostou v  Horní Temenici, což je významná, klidná část města Šumperka, která se stává stále atraktivnější.

 

Tento jedinečný projekt je ideální zejména pro ty, kteří vyhledávají klidnější bydlení v těsné blízkosti zeleně, v lokalitě pod rozhlednou Háj, avšak s vynikající dostupností do centra města.

 

Každý z bytových domů bude o 2 nadzemních podlažích a každý z nich bude o 5-ti moderních bytových jednotkách. I.NP nabízí dvě bytové jednotky o dispozici  2+kk a jednu o dispozici 1+kk, každá s vlastní terasou a výhledem na okolní přírodu. II.NP nabízí dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 s balkonem. K odpočinku a relaxaci bude ke každé bytové jednotce přidělena zahrada, s tím, že spodní byty budou mít přímý vstup z obývacího pokoje. Byty jsou orientovány jižně, což nám nabízí využití zahrady po celý slunečný den až do západu slunce. K uskladnění kol, nářadí, lyží apod. jsou vybudovány komory v domě mimo bytovou jednotku.

 

Celý projekt byl velice moderně řešen a nabízí dostatek parkovacích míst a v krátkém časovém horizontu se plánuje výstavba garáží s přednostním právem odkupu pro vlastníky bytových jednotek.

 

Pro ucelení lokality je v plánu v budoucnu využít přilehlé pozemky, dle zájmu k vystavění řadových bytových domů, tak, aby byl zachován komfort a vzdušnost bydlení.

 

Tato lokalita byla záměrně vybrána, jelikož naproti, přes silnici již před mnoha lety vzniklo oblibené rezidenční bydlení rodinných domů a její poloha nám nabízí klidné bydlení vesnického žití s blízkou dostupností do samotného centra města jak pěší chůzí, tak i městskou dopravou.

 

Lokalita nám nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako je škola, školka, pošta, lékař, potraviny apod. aniž bychom museli do samotného centra Šumperka.